درباره ما

درباره ما

شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا با بهره‌گیری از متخصصین در حوزه امواج الکترومغناطیس و شیوه‌های ایمن‌سازی توانسته تجربیات و سوابق درخشانی را در ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشد.

تأییدیه دانش بنیان
توسعه انواع روش‌ها، ابزارها و تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی در کنار انبوه مزیت‌های صنعتی، تجاری و ارتباطی، تهدیدات و مضراتِ ثابت‌شده و در حال تحقیقی دارند که در اکثر کشورها و جوامع پیشرفته، مواجهه و کاهش آثار منفی آن‌ها موردتوجه بوده است. تجهیزاتی نظیر امواج Wi-Fi، دستگاه‌های ماکروویو، دکل‌های مخابراتی (BTS)، تلفن‌های بی‌سیم و … هرکدام به‌اندازه‌ای در انتشار امواج و آلودگی زیست‌محیطی از این منظر سهیم هستند؛ و در صورت بی‌توجهی در شیوه‌ی به‌کارگیری و ایمن‌سازی، مستعد آسیب‌رسانی به موجودات زنده ازجمله انسان می‌باشند. شرکت توسعه فناوری‌های نوین سلامت سینا که حاصل تلاش گسترده 10 ساله تعدادی از محققین برجسته و علاقه‌مندان عرصه فناوری‌های پیشرفته و حوزه سلامت می‌باشد، بر آن بوده است تا با شناسایی انواع روش‌ها و فناوری‌های ایمن‌سازی، پژوهش مستمر و ارتباطات بین‌الملل و داخلی، آخرین دستاوردهای در دسترس را برای مواجهه‌ی اثربخش با مضرات احتمالی و ثابت‌شده‌ی امواج در محیط زندگی، شناسایی و در حد امکان عرضه نماید و در این راه با ارائه خدمات مشاوره‌ای، آموزشی، سنجش و ارزیابی و درنهایت، ارائه راه‌حل‌های متفاوت، محیطی سالم‌تر از منظر آلودگی‌های امواج الکترومغناطیس برای مخاطبان خود فراهم آورد.

این مجموعه به‌عنوان یک شرکت متخصص درزمینهٔ اندازه‌گیری امواج الکترومغناطیس، بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای ایمن‌سازی، مشاوره در حوزه ایزوله سازی مکان آلوده، در برابر امواج فعالیت می‌کند. همچنین ساخت و ارتقاء محصولات ضد امواج نظیر لباس‌های ضد امواج مخصوص خانم‌های باردار، لباس‌زیر مردانه ضد امواج، برچسب نانویی ضد امواج، کاغذدیواری نانویی ضد امواج، رنگ نانویی ضد امواج و دیگر محصولات و پوشش‌ها جهت ایمن‌سازی در برابر امواج الکترومغناطیس، از مهم‌ترین اهداف این شرکت می‌باشد.

پس از سال‌ها تجربه و تحقیق و پژوهش در این زمینه و درک کامل از مشکلات و عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیس، باافتخار اعلام می‌داریم که قادر به ایجاد محیطی ایمن و عاری از امواج در جهت ارتقاء سطح سلامت محیط زندگی و افزایش راندمان کاری جامعه هستیم.