شرکت های همکار

Swiss Shield AG Bergstrasse 25 , CH-8890 Flums Switzerland Tel: +41 41 740 45 67 Fax: +41 41 740 45 68 info@swiss-shield.ch www.swiss-shield.ch

  آقای علی زینلی مدیریت شرکت سلامت سینا در آبان ماه امسال ضمن بازدید از شرکت Swiss-Shield در کشور سوئیس از امکانات، تجهیزات و محصولات این شرکت که یکی از بزرگترین تولید کنندگان پارچه ها و منسوجات ضد امواج در سراسر دنیاست، بازدید کرد.
شرکت Swiss-Shield با قدمت بیش از 150 سال، یکی از بزرگترین کمپانی های جهان در زمینه تولید نخ و البسه و منسوجات ضد امواج الکترومغناطیس است که با استفاده از فناوری و تجهیزات پیشرفته، محصولاتی با کارایی حفاظتی بالا در برابر امواج تا 80 دسی بل را تولید می نماید. نخ های تولید شده توسط Swiss-Shield در شکل های مختلف همچون منسوجات خانگی، پوشاک، منسوجات نظامی و صنعتی عرضه می شود.
شرکت سوئیس شیلد
بازدید مدیر عامل شرکت سینا از شرکت سوئیس شیلد و اخذ نمایندگی این شرکت در ایران
  در این بازدید، ضمن بررسی زمینه های همکاری، نمایندگی محصولات شرکت Swiss-Shield در ایران به شرکت سلامت سینا واگذار شد و آموزش و تبادل اطلاعات علمی و صنعتی مرتبط بین دو شرکت توسط کارشناسان و بخش R&D دو شرکت صورت پذیرفت. محصولات ضد امواج Swiss-Shield دارای بالاترین کیفیت و عملکرد از نظر جنس و ایمنی و کارایی بوده و دارای گواهینامه های بین المللی OEKO-100و OEKO-1000 برای محصولات نساجی که شامل استانداردهای تمام مراحل تولید الیاف، نخ، پارچه و ملزومات است می باشد. این منسوجات کاملاً با پوست سازگار بوده و علاوه بر سبکی و راحتی، تنفس پذیری بالایی دارند.

Gigahertz solution Address: Am Galgenberg 12, 90579 Langenzenn, Germany Phone: +49 9101 90930 E-mail: info@gigahertz-solutions.de

  اوایل آبان سال 95، مدیریت شرکت سلامت سینا ضمن بازدید از شرکت Gigahertz-Solutions واقع در کشور آلمان با ملاقات با مدیریت این کمپانی در مورد زمینه های همکاری، خدمات و تکنولوژی محصولات این شرکت به بحث و گفتگو پرداخت. زمینه فعالیت شرکت گیگاهرتز، تولید و توسعه تکنولوژی اندازه گیری میدان های الکترومغناطیسی، الکتریکی و مغناطیسی است.
این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات اندازه گیری، سنجش و محافظت امواج در دنیا می باشد. در این جلسه که منجر به امضای تفاهم نامه همکاری و اخذ مجوز نمایندگی این شرکت شد دو طرف در مورد چگونگی همکاری، تبادل اطلاعات و فروش محصولات به مذاکره پرداختند. لازم به ذکر است که این شرکت دارای بیش از 18 ثبت اختراع در حوزه دستگاه های اندازه گیری امواج الکترومغناطیس است و بسیاری از دستگاه های اندازه گیری مورد استفاده شرکت سلامت سینا توسط این شرکت تولید شده است.
شرکت گیگاهرتز سلوشن آلمان
بازدید و اخذ نمایندگی از شرکت گیگاهرتز سلوشن آلمان