عضویت های سینا

عضویت ساختمان سبز امریکا

عضویت شرکت سلامت سینا در انجمن خانه سبز ایالات متحده امریکایکی از سازمان های مهم در امریکا که که در حوزه سلامت محل زندگی فعالیت می کند، انجمن خانه سبز ایالات متحده (united states green building council) یا به اختصار (USGBC) است. این انجمن فعالیت خود را از سال 1993 شروع کرده است. متخصصان محیط زیست، مهندسین ساختمان سازی، شهروندان مسئول، دبیران و دانش آموزان با این انجمن همکاری می کنند.مدرک (Leadership in Energy & Environmental Design) یا به اختصار LEED خانه سبز به پروژه های تجاری، سازمانی و مسکونی برای عملکرد سالم زیست محیطشان در ایالات متحده امریکا و خارج از آن اعطا می شود. شرکت نانو سینا به عنوان عضو این انجمن، با افتخار اعلام می دارد که از مشاوران حرفه ای و معتبر در زمینه بهبود بهداشت محل زندگی بهره جویند.

عضویت انجمن ملی دانشمندان و متخصصین رادون امریکامتخصصین AARST-NRPP با بهره گیری از استانداردهای ملی امریکا ANSI و بهترین شیوه ها برای اندازه گیری و کاهش رادون به سرپرستی انجمن رادون در مباحث علمی، ارتباطات و کاهش خطر رادون فعالیت می‌کنند. شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا با هدف ایمن سازی منازل و ساختمان‌ها در برابر آلودگی‌های رادون، بخش مجزایی را برای تحقیق و تفحص در و اندازه گیری رادون راه اندازی کرده است.

عضویت شرکت سلامت سینا در سازمان بیولوژی و اکولوژی ساختمان امریکاسازمان بیولوژی و اکولوژی ساختمان در سال 1986 با هدف شناسایی آلودگی های مختلف در ساختمان و تدوین استانداردهای بیولوژی و اکولوژی برای رفع این آلودگی ها جهت تامین محیطی سالم برای زندگی، تاسیس گردید. از دیگر اقدامات این موسسه می توان به آموژش شیوه های حفاظتی و مشاوره جهت ایجاد یک فضای سالم برای افراد خانواده اشاره نمود. از آنجایی که یکی از عوامل تهدید کننده ی سلامت خانواده، امواج الکترومغناطیس می باشد، این سازمان تمرکز ویژه ای بر روی مضرات ناشی از این امواج داشته است. شرکت نانو سلامت سینا با هدف کاهش امواج الکترومغناطیس و اطلاع از آخرین تحقیقات به عمل آمده در این زمینه، عضویت در این اجمن را اخذ نموده است..

عضویت شرکت سلامت سینا در انجمن حفاظت در برابر اشعه کاناداانجمن حفاظت در برابر اشعه کانادا شامل دانشمندان، متخصصان، صاحبنظران و بیش از 20000 عضو از 60 کشور در زمینه ایمن سازی در برابر امواج الکترومغناطیس می باشد که با هدف افزایش آگاهی مردم و ایجاد بستر مناسب تحقیقاتی، تاسیس گردید. از دیگر اهداف این سازمان می توان به تبادل اطلاعات در رابطه با حفاظت در برابر اشعه، انتشار مقالات علمی و تخصصی در این حوزه را اشاره نمود. شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا با عضویت و تبادل اطلاعات با این انجمن، توانسته ارتباط مؤثری در زمینه دانش حفاظت در برابر اشعه کسب نموده و اطلاعات خود را با استانداردهای جهانی، بروز کند..

عضویت شرکت سلامت سینا در مایکروویو نیوز امریکابیش از 30 سال است که مایکروویو نیوز تاثیرات محیطی و سلامتی میدان های مغناطیسی را گزارش میدهد. این سایت به عنوان یک منبع بی طرف در این زمینه شناخته میشود. ماکروویو نیوز تمام طیف الکترومغناطیس غیر یونیزاسیون را، با تمرکز ویژه بر روی تلفن های همراه و خطوط نیرو، و همچنین رادارها و برج های رادیویی در بر میگیرد.

عضویت شرکت سلامت سینا در اتحادیه بین المللی EMF نروژاتحادیه بین المللی EMF به صورت مستقل و با حضور کارشناسان علمی تجربی در فرآیندهای زندگی با تمرکز بر روی سلامت فعالیت میکند. کارشناسان طیف گسترده ای از علوم بیولوژی، فیزیک، پزشکی و اپیدیمیولوؤی را در مقیاس الکترون و مولکول تا سلول های زنده، بافت ها و عملکرد سیستم های گوناگون بدن را تحت پوشش قرار میدهند. آنها به صورت جهانی بر روی مشکلات بیولوژیکی مشاهده شده ناشی از مجاورت تابش غیر یونیزاسیون تحقیق کرده و به بررسی تهدید سلامت جامعی ناشی از پرتوگیری طولانی مدت میپردازند.

عضویت شرکت سلامت سینا در شرکت های دانش بنیانشرکت‌های دانش‌بنیان با اخذ تأییدیه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود در دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و اعضای هیات علمی آن‌ها و تحقق اهداف برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور ایجاد شده‌اند.

عضویت شرکت سلامت سینا در انجمن حفاظت در برابر اشعه ایرانانجمن حفاظت در برابر اشعه ایران به همت جمعی از محققین و متخصصین حفاظت در برابر اشعه، با هدف گسترش و ارتقاء دانش و فنون حفاظت در برابر اشعه و پرورش نیروهای متخصص در جهت حفاظت مردم و محیط زیست در مقابل اثرات زیانبار پرتوهای یون ساز و غیر یون ساز در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود. از آنجایی که مهمترین هدف شرکت سلامت سینا، ایجاد محیطی ایمن از امواج می باشد، به منظور حفاظت مردم از این امواج، عضویت در این انجمن را اخذ نموده است.

عضویت شرکت سلامت سینا در انجمن بیو تکنولوژی ایرانانجمن بیو تکنولوژی ایران با بهره گیری از توان فکری و عملی متخصصین بیوتکنولوژی کشور در سال 1376 به ثبت رسید. از جمله برنامه های این انجمن می توان به فرهنگ سازی جهت بهره مندی از فناوری های زیستی در راستای ارتقا کیفیت زندگی مردم و ایجاد هم افزایی از طریق برقراری ارتباط بین متخصصین، مجامع و دستگاه های مرتبط در داخل و خارج کشور نام برد. از این رو شرکت سلامت سینا برای ارتباط هرچه بیشتر با دانش جدید در حوزه بیوتکنولوژی و دانشمندان این علم، عضویت در این انجمن را اخذ نموده است

انجمن ایمنی زیستی ایرانانجمن ایمنی زیستی ایران به منظور گسترش و پیشبرد ایمنی زیستی و ارتقای این فناوری و توسعه کمّی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزش و پژوهش در زمینه های مربوط به ایمنی زیستی، با همکاری متخصصین در سال 1382 شروع به فعالیت نمود. از انجایی که امواج الکترومغناطیس یکی از عوامل خطرزا در زمینه ایمنی زیستی جامعه می باشد، شرکت نانو سینا با عضویت در این انجمن، در صدد ایجاد محیطی ایمن و عاری از هرگونه امواج می باشد

عضویت شرکت سلامت سینا در انجمن ژنتیک ایرانانجمن ژنتیک ایران در سال 1345 هجری شمسی تاسیس شد. از اهداف این سازمان می توان به اطلاع رسانی و ارائه آموزش عمومی در مورد مسائل ژنتیکی و ایجاد تشکل های حمایتی برای بیماری های ژنتیکی نام برد. از آنجایی که امواج الکترومغناطیس، تاثیر مستقیم بر روی DNA داشته و اختلالات ژنتیکی را بر روی جنین پدید می آورد، شرکت توسعه فناوری های نوین سلامت سینا برای دستیابی به آخرین تحقیقات متخصصین ژنتیک، عضویت در این انجمن را اخذ نموده است

انجمن علمی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ایران

انجمن آموزش بهداشت وارتقاء سلامتبا برگزاری اولین گردهمایی متخصصین آموزش بهداشت کشور در شهر همدان در تاریخ 10/4/1376 و تصویب پیش نویس اساسنامه انجمن در اولین جلسه مجمع عمومی انجمن در تاریخ 12/8/1376 ،انجمن علمی آموزش بهداشت ایران به منظور ارتقاء علمی رشته و افزایش ارائه خدمات کمی و کیفی به جامعه در ابعاد آموزشی و پژوهشی، با مجوز کمیسیون انجمن های علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 20/11/1377 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

انجمن بیوالکترومغناطیس اروپا (EBEA)

انجمن بیوالکترومغناطیس اروپا (EBEA) انجمن بیوالکترومغناطیس اروپا (EBEA)، یک انجمن علمی غیرانتفاعی است که در سال 1989 توسط دانشمندانی از کشورهای مختلف اروپا پایه گذاری شد. اهداف اصلی این انجمن عبارتند از:

  • ترویج برای توسعه ی بیوالکترومغناطیس در اروپا
  • تشویق به تبادل روش شناسی و نتایج مرتبط با بیوالکترومغناطیس، تسهیل همکاری بین دانشمندان متخصص اروپایی در رشته های مختلف و همچنین محققین سایر کشورهای جهان
  • ارائه ی اطلاعات علمی قابل اعتماد در مورد پیشرفت های جدید در عرصه ی این علم نوپا
  • اطلاع رسانی در مورد خطرات احتمالی و بیماریهای ناشی از منابع الکترومغناطیسی در محیط کار، محیط داخلی و یا به طور کلی در محیط های عمومی
فعالیت های اصلی این سازمان نیز به صورت زیر می باشد:
  • ساماندهی کنگره ی علمی
  • ساماندهی نشست مشترک سالانه ی انجمن بیوالکترومغناطیس اروپا و انجمن بیوالکترومغناطیس
  • همکاری در ساماندهی مدرسه ی بیوالکترومغناطیس Erice اروپا در ایتالیا از سال 2004.