نظرات مشتریان

 • سلام. من مدتی بود که در منزل و محل کارم دچار سردرد های خفیف میشدم که خیلی آروم آروم شدیدتر میشد تا جایی که تحملش واقعا سخت بود. یه مدتی برای انجام کاری به محلی رفتم که به لحاظ امواج تقریبا تمیز و ایزوله بود. حدود دو هفته‌ای که اونجا بودم متوجه شدم نه تنها سردرد ندارم، بلکه سیستم تعریق بدن و گوارشم خیلی محسوس تغییر کرده و عملکرد بهتری داره. واقعا برام جالب شد این قضیه تا اینکه بواسطه آشنایی با آقای زینلی مضرات و خطرات این امواج رو کمی بیشتر متوجه شدم. در حال حاضر از کاور‌های وای‌فای برای تمامی مودم‌هام استفاده میکنم و حقیقتاً تأثیر مطلوبی داشتن. از نانوسینا واقعا ممنونم.

  مرتضی رحمانی
 • ببخشید یه سوال دیگه داشتم من دوسال پیش بچه ام میکروسفال بدنیا اومد مشکل ژنتیکی نداشت محیطی بود متخصص ژنتیک گفتن که احتمال داره از موبایل و اینترنت باشه ولی کسانی هستن که از اول بارداری موبایل و وای‌فای استفاده میکنن و بچه سالم بدنیا میارن خواستم بدونم ایا بدن من مقاومتش کمه که بچه‌ام اونجوری شد؟ درحالیکه من سه ماه اول اینترنت نداشتم ممنون میشم جوابمو بدید. پاسخ: عوارض امواج بر روی هر بدن متفاوت است نسبت به نوع بدن واکنش های مختلفی بروز میکند حدود 15 درصد افراد حساسیت الکترومغناطیسی دارند و به امواج واکنش بیشتری نشان میدهند البته مشاهده شده که بدن افرادی که به آلودگی موج واکنشی نداشته اند در بلند مدت دچار عوارض مزمنی شده اند

  مرضیه فرشچی
 • سلام من سه بار سقط داشتم وبرای بارچهارم دوقلو باردارشدم و از لباس ضدامواج نانو سینا در تمام مدت بارداریم استفاده میکردم الان دوقلوهام به دنیا اومدن خواستم ازنانو سینا، بابت لباس بارداری ضدامواج تشکر کنم

  رضوانی
 • ضمن عرض تبریک و شادی چندین نفر از بانوان از دوستان و خانواده بهمین ترتیب توانستند از سقط مجدد جنین جلوگیری کنند و فرزندان سالم بدنیاآورند. از زحمات آقای زینالی متشکریم. فرزند باجناق خودم و دو نفر دیگر از دوستان که یکیشان دوقلو آورد. البته بعد از چندین سقط که استفاده کردند این اتفاق افتاد. ۴ تا بچه سالم تا الان. از اینکه یادآوری کردید دلشاد شدم.

  فیروز بیداباد
 • سلام به همگی من امروز ده روز هست که خدا یه فرزند سالم بهمون هدیه کرده اول خدا رو شاکرم و همچنین خدا رو شکر میکنم با پیشرفت علم و آسیبهایی که تکنولوژی میتونه به بشر بزنه هستند انسانهایی که تلاش کنن جلویه این آسیب ها تا حد زیادی گرفته بشه. من از جمله کسانی بودم که از محصولات این شرکت از ابتدایی که تصمیم به اقدام به بارداری گرفتم استفاده کردم و تا آخرین روز بارداری هم از استفاده این محصولات اجتناب نکردم. خدا به ما کمک کرد و این محصولات هم ساپورت مناسبی بود که خدا رو شکر روند بارداری خوب پیشرفت البته متذکر بشم من از جمله افرادی هستم که در گروه باردار پر خطر هم بودم چون سن بالای 35 داشتم.

  مینا محب
 • همه چیز از نعمتی شروع شد که خدا به ما داد، یه دختر کوچولو همسرم دوماهه باردار بود که به خاطر اطلاعات اندکی که داشتم از طریق اینترنت با شرکت سلامت سینا و اقای دکتر زینلی آشنا شدم . ما الحمدلله مشکل خاصی نداشتیم اما برای رسیدن به حداکثر ایمنی ممکن، لباس ضد امواج رو تهیه کردیم. گذشت تا اینکه بعد از تولد دخترمون خدا بهمون لطف کرد و خونه کوچکی خریدیم اما مشکل خونه ما نزدیک بودن به دکل موبایل بود. از همون ابتدا این مسئله رو با دکتر زینلی مطرح کردم و ایشون هم قول کمک دادند. ایشون برای اندازه گیری امواج به منزل ما تشریف اوردن و قرار شد از کاغذ دیواری ضد امواج استفاده کنیم. چند هفته بعد و زمانی که برای تهیه کاغذ دیواری به شرکت رفتم ایشون به من پیشنهاد کردن که دو هفته ای صبر کنم . چراکه رنگ ضد امواج جدیدی رو ساختن که بسیار ایمن و در عین حال بسیار ارزانتر از کاغذ دیواری هست و جالب اینکه ساخت ایران هم هست. از اینکه دکتر باعث شدن هزینه کمتری رو متحمل بشیم بسیار خوشحال شدم. ما اولین کسی بودیم که این اختراع ارزشمند در منزل اونها استفاده می شد. در کمتر از یک هفته ایشون تماس گرفتن و با دوستان محترمشون برای زدن رنگ ضد امواج به منزل ما اومدن. پس از خشک شدن رنگ ضد امواج هم خودم سه دست رنگ سفید روی اون زدم. الحمدلله تاثیر این رنگ بسیار محسوس بود و انتن گوشی من کاملا کم شد. حتی گوشی همسرم که سیمکارتش از اوپراتور دیگه‌ای بود کلا آنتنش رو از دست داد. ( البته قطعا سلامت از همه چیز مهمتر هست و سلامته که جایگزینی نداره) من مدت هاست که با راهنمائی های اقای دکتر زینلی سعی در آگاهی بخشیدن به اطرافیانم در زمینه مضرات امواج دارم که الحمدلله تا حدی هم موفق بودم. از همه هم خواهش میکنم برای آگاهی اطرافیانشون عالمانه تلاش کنن.

  محمد علی صادقی
 • دختر من از یازده ماهگی به سرطان خون بزرگسال مبتلا شد و حدود سه سال ما درگیر درمان بودیم البته به لطف خدا الان مشکل رفع شده و بیماریش خاموشه ولی یکی از عواملی که پزشک آنمولوژیست دخترم به شدت روش تاکید داشت همین مساله پارازیتها و امواج بوده و هست.

  بهاره قادری