توسعه فناوری های نوین سلامت سینا
تعریف بیورزونانس و نحوه درمان با آن

بیورزونانس تراپی چیست؟

به نقل از جناب آقای دکتر مهرداد ایمانزاده بیورزونانس یک دانش و فناوری نوین است که از طریق امواج الکترومغناطیس در رنج فرکانسی بسیار پایین که دارای امواجی بی‌خطر برای بدن انسان است، پزشکان را برای تشخیص، مدیریت سلامت و بهبود بیماری‌ها یاری می‌کند.

بیورزونانس درمانی

Bioresonance یک فناوری علمی جدید است که به پزشکان کمک می ­کند تا از طریق امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بسیار پایین که برای بدن انسان بی ضرر هستند، تشخیص، مدیریت سلامت و بهبود بیماری­ ها را انجام دهند.

بر این اساس، دستگاه­ های بیورزونانس امواج الکترومغناطیسی با فرکانس ­های خاص را به هر اندام و اندامی در بدن منتقل می­ کنند و بر اساس بازخورد رزونانس دریافتی، در نهایت یک تشخیص کیفی از بافت­ ها، اندام­ ها و سلامت اندام­ های بدن را انجام می ­دهند. درهمین حال، این سیستم می ­تواند فرکانس امواج بیوالکترومغناطیسی غیرطبیعی بدن را از طریق مداخله ارتعاش بدن (امواج الکترومغناطیسی اصلاحی) تغییر و اصلاح کند، که به ارتقا health سلامت و بهبود بیماران کمک می­ کند.

تحقیقات نشان می ­دهد که تمام سلول­ های زنده از جمله سلول­ های انسانی، میکروارگانیسم ­ها و سلول­ های حیوانی دارای یک سری نوسانات الکترومغناطیسی با منشا بیولوژیکی هستند که نوسانات بیوالکترومغناطیسی نامیده می­ شوند. در حالت سالم، این نوسانات فرکانس ثابتی دارند، اما وقتی سلول­ ها از مشکلات و بیماری­ های پاتولوژیک رنج می ­برند، فرکانس­های طبیعی این نوسانات تغییر می­ کند.

طبق مرکز تحقیق و توسعه بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر، اگر دستگاهی وجود داشته باشد که با رساندن اطلاعات ارتعاش در مورد بافت­ ها و اندام­ های سالم و اطلاعات مربوط به ارتعاشات در مورد عوامل  affect موثر بر سلامتی، مانند میکروارگانیسم ­ها، بدن را به پاسخ تشدید می­ دهد، می­ تواند استفاده شود وجود یا عدم وجود بیماری­ های سلول­ ها، بافت­ ها و اندام­ ها را تشخیص دهید.

دکتر مهدی ایمانزاده، عضو هیئت مدیره انجمن علم و رزونانس زندگی ایران با تأکید بر اینکه ابزارهای مرکز تحقیقات و توسعه بیورزونانس دارای اطلاعات مربوط به ۵۷۰۰۰ مورد ارتعاش مربوط به سلامت انسان است، گفت: بر این اساس، دستگاه ­های بیورزونانس مرکز موضوع را به پزشک می­فرستند و هنگامی که آن ­ها پاسخ تشدید مناسبی دریافت می­ کنند، دستگاه به صورت الکترومغناطیسی به آن ­ها اطلاع می­دهد که موردی در بدن پیدا شده است.

تشخیص تنها با آزمایش­ های ساده قطعی نیست، سیستم­های بیورزونانس به عنوان کمک تشخیصی استفاده می ­شوند؛ استفاده ازاین دستگاه ­ها به معنای کنار گذاشتن سایر آزمایش­ های تشخیصی در طب معمول نیست. به عنوان یک روش مکمل، می­تواند توسط پزشکان در زمینه تشخیص همراه با روش­ های معمول پزشکی استفاده شود.