توسعه فناوری های نوین سلامت سینا
لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلد MyShield

لباس بارداریضد امواج الکترومغناطیس مای شیلدMyShield   چیست و چه فوایدی دارد؟

این جا لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلد را با جزئیات تمام مورد بحث قرار می دهیم. در دنیای امروزی با پیشرفت های تکنولوژیکی و صنایع ارتباطی، آلاینده های نوین و ورود آن ها به محیط پیرامون انسان ها روبه افزایش است. گسترش زیرساخت های ارتباطی و صنایع الکترونیکی منجر به افزایش نوعی از این آلاینده ها به نام آلودگی امواج الکترومغناطیس شده است.

منابع متعدد امواج الکترومغناطیس در پیرامون ما وجود دارند که ما و نسل های آینده مان را مورد پرتودهی قرار می دهند. منابعی مانند تلفن همراه، تلفن‌های بی‌سیم، مودم‌های وای فای منازل شخصی و همسایگان، لپ تاپ، تبلت، گجت های پوشیدنی، سیستم های هوشمند، آنتن های زیر ساخت های مخابراتی و … امواج الکترومغناطیس از خود ساطع می کنند.

میزان اثرپذیری افراد از امواج الکترومغناطیس یکسان نبوده چرا که افراد حساسیت های متفاوتی را دارند. در این میان برخی از افراد مانند کودکان و نوجوانان، نوزادان، افراد میان سال، بیماران و به طور ویژه مادران باردار به عنوان اقشار بحرانی محسوب می شوند. دوران بارداری دورانی حساس و تاثیرگذار در رشد جنین است و قرار گرفتن مداوم مادر در معرض امواج، مستقیما بر رشد مغزی جنین تاثیر می‌گذارد.

آثار این امواج بعد از تولد مشهود خواهد بود که از جمله عوارض آن می‌توان به مشکلات برقراری ارتباط، مشکلات یادگیری و حافظه و مشکلات رفتاری اشاره کرد. از این رو، توسعه راهکارها و تولید محصولاتی که به نوعی بتواند گامی در جهت کاهش سطوح آلودگی امواج الکترومغناطیس بردارد، می‌تواند نقش چشمگیری در کنترل مخاطرات سلامت افراد را به ارمغان آورد. از این رو ما لباس بارداری ضد امواج مای شیلد را پیشنهاد می دهیم.

شرکت دانش بنیان توسعه فناوری های نوین سلامت سینا به عنوان یکی از مراکز فعال در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف تحت عنوان کلینیک امواج، مفتخر است که توانسته است تنوعی از لباس بارداری ضد امواج مای شیلد MyShield را به مادران باردار عرضه نماید. این لباس بارداری با ایجاد سپر محافظ، از جنین در برابر امواج الکترومغناطیسی حفاظت می نماید.

مکانیزم اثر لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلدMyShield

لباس بارداری ضد امواج مای شیلد MyShield در واقع از سرشانه تا زیر شکم مادر را پوشش داده و از جنین محافظت می نماید. در حالی که گن های ضد امواج تنها به پوشاندن شکم اکتفا کرده و منجر به نفوذ امواج و تجمع آن در بدن مادر می شود.

مدولاسیون تابش امواج و عملکرد لباس بارداری ضد امواجانواع لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلدMyShield

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلد MyShield دارای مدل های متعددی است که به چندی از آن ها در این بخش اشاره می شود:

  •  سارافون بارداری ضد امواج الکترومغناطیسی مای شیلد MyShield

سارافون بارداری ضد امواج برای آن دسته از بانوان و خانم هایی است که علاوه بر خاصیت ضد امواج به دنبال طرح و مدل هستند.

سارافون بارداری ضد امواج الکترومغناطیسی مای شیلد MyShield  دارای سیستم محافظتی از هر دو سمت جلو و پشت است. بنابراین می توان آن را با اطمینان خاطر پوشید.

در طراحی دور این لباس به گونه ای است که می توانید آن را در سایز کمر دلخواه در موقع بارداری تغییر دهید. در سمت راست این لباس زیپی به طول ۵۴ سانتی متر قرار دارد که از زیر بغل تا انتهای آن کشیده شده است. سهولت در پوشیدن و خارج کردن سارافون بارداری ضد امواج از دلایل قرار دادن این زیپ می باشد.

  • تیشرت بارداری ضد امواج الکترومغناطیسی مای شیلدMyShield

تیشرت بارداری ضد امواج الکترومغناطیسی مای شیلد MyShield به منظور حفاظت و ایمنی جنین توسط کلینیک امواج ارائه شده است. ترکیب الیاف فلزی به همراه خاصیت ضد قارچ و ضد باکتریایی محصول، با ایجاد سپر در برابر امواج الکترومغناطیسی از قسمت شانه تا زیر شکم مادر را به طور کامل پوشش داده و از جنین محافظت می کند. توصیه می شود بانوان یک ماه قبل از اقدام به بارداری به منظور حفاظت در برابر آسیب های ناشی از امواج الکترومغناطیس از این محصول استفاده نمایند.

تی شرت بارداری ضد امواج الکترومغناطیستست کارایی حفاظتی لباس بارداری (پارچه) ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلد MyShield

پارچه ی لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس مای شیلد MyShield  برپایه الیاف پلی استری بوده که توسط ذرات نقره با تکنیکی خاص پوشش داده شده است. نتایج ارزیابی در آزمایشگاه های داخلی حاکی از کارایی حفاظتی این محصول تا ۹۹/۹۶ درصد تضعیف ارائه شده است.